Düğün Hazırlığı Yaparken Öldürüldü

Elazığ'ın Karakoçan Belediyesi'nde Bülent Ayrikan, bir hafta sonra yapacağı düğününe hazırlanırken, kimliği belirsiz bir kişi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.

Düğün Hazırlığı Yaparken Öldürüldü Güncel
Mersin'den getirdiği sevgilisiyle bir hafta önce Elazığ'ın Karakoçan Belediyesi'nde resmi nikahını yapan Bülent Ayrikan, bir hafta sonra yapacağı düğününe hazırlanırken, kimliği belirsiz bir kişi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.
 
Bingöl'ün Yayladere İlçesi'ne bağlı Sürmeli Koç Köyü'nde yaşayan 34 yaşındaki Bülent Ayrikan, Mersin'de tanışıp anlaştığı adı açıklanmayan bir kadın ile geçen hafta köylerine yakın olması nedeniyle Karakoçan İlçe Belediyesi'nde resmi nikahı kıydı. Nikahtan sonra düğün hazırlıklarına başlayan Ayrikan ve 2 arkadaşı, Karakoçan'daki işlerini tamamladıktan sonra Sürmeli Koç Köyü'ne gitmek üzere Okçular Köyü yakınlarındaki Peri Suyu kenarına geldi. Sığ olan Sudan geçmek için ayakkabılarını çıkarıp hazırlık yapan Ayrikan, burada kimliği belirlenemeyen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ayrikan, başına ve göğsüne aldığı kurşunlarla olay yerinde yaşamını yitirdi.
 
Bülent Ayrikan'ın yanında olan ve adları açıklanmayan 2 arkadaşının olay karşısında korkudan şoka girdikleri için saldırganı teşhis edemedikleri belirtildi. Bülent Ayrikan'ın, 7 yıl önce 3 çocuk annesi eşinden ayrıldığı kaydedildi
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom