Hediye bağlamalarla Vali Sonel’e müzik dinletisi

Tunceli'de Vali Tuncay Sonel'in bağlama hediyelerini alan öğrenciler, müzik dinletisi ile teşekkür etti.

Hediye bağlamalarla Vali Sonel’e müzik dinletisi
Tunceli
Tunceli’de Vali Tuncay Sonel’in bağlama hediyelerini alan öğrenciler, müzik dinletisi ile teşekkür etti.

Vali ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel’i Elif Güntaş İlkokulundan bağlama kursu alan 30 öğrenci ziyaret etti. Kendisini ziyaret eden öğrencilere sürpriz yapan Vali Sonel, hayır sever İşadamı Erdal Güntaş tarafından alınan bağlamaları hediye etti.Bağlama kursu alan öğrenciler teşekkürlerini hediye edilen bağlamaları çalarak iletti.

İHA muhabirine açıklamada bulunan Vali Sonel, göreve başladıkları ilk günden itibaren valilik ve belediye olarak öğrencisinden esnafına kadar onların yanında olduklarını aktardı.

6 ay içerisinde binlerce öğrenciye destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini ifade eden Vali Sonel, onlara verilecek her desteğin ülkeye katkı olarak geri döneceğini kaydetti.

Çocuklar mutlu olunca kendilerinin de mutlu olduğunu da belirten Sonel;"Çocuklarımızın müzikle,sporla ve kültürel faaliyetler uğraşması bizi sevindiriyor.Bizde onlara müzik aletlerinden, spor malzemelerine, binlerce kitaptan, satranç takımlarına kadar çeşitli hediyelerle desteklemeye çalışıyoruz. 6 ayda binlerce çocuğumuza destek olduk, olmaya devam edeceğiz" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler