Hozat’ta öğrencilere yardımcı kaynak kitap hediye edildi

Tunceli'nin Hozat ilçesinde eğitim gören 8. sınıf öğrencilerine konu anlatımlı yardımcı kaynak kitap hediye edildi.

Hozat’ta öğrencilere yardımcı kaynak kitap hediye edildi
Tunceli
Tunceli’nin Hozat ilçesinde eğitim gören 8. sınıf öğrencilerine konu anlatımlı yardımcı kaynak kitap hediye edildi.

Hozat Kaymakamı Hüseyin Çam ilçedeki Ercan Doğan Ortaokulunu ziyaret etti. Kaymakam Çam, 6 kitaptan oluşan toplam 43 yardımcı kaynak kitap setini öğrencilere hediye etti.

Eğitim kadrolarının ve öğrencilerin başarı için özveriyle çalıştıklarını yakından takip ettiğini ifade eden Kaymakam Hüseyin Çam, öğrencilere özellikle hedef belirleme konusunda tavsiyelerini aktardı.

Millet ve ülke geleceğinin eğitimle iyi bir yere geleceğini dile getiren Kaymakam Çam, “Eğitim ve öğretim faaliyetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi, öğrencilerimizin başarıya ulaşması için büyük çaba ve gayret içerisindeyiz. Bu günde öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret ederek hem bir durum değerlendirmesi yaptık, hem de eğitim durumlarına katkı sağlamak amacıyla yardımcı kaynak kitaplar hediye ettik. Öğrencilerimizin başarısı için çaba ve gayretlerimiz devam edecek” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...