Bu kez çocuklar değil, velileri sınava girdi

Adıyaman'ın Kahta Hayme Ana Anaokulunun öğrenci velileri 'Velilerimiz okuyor' projesi kapsamında kitap okuyup, sınava girdi.

Bu kez çocuklar değil, velileri sınava girdi
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta Hayme Ana Anaokulunun öğrenci velileri ‘Velilerimiz okuyor’ projesi kapsamında kitap okuyup, sınava girdi.

Kahta Hayme Ana Anaokulu velileri ‘Çocuk Neyi Neden Yapar?’ isimli kitabı okuyarak kitabın içeriğinden seçilen soruları yanıtlamak için sınava girdi. Bir saat olarak belirlenen sınav süresinde veliler, tatlı bir yarış içerisine girdi. Sıcak bir aile havası şeklinde geçen sınav sonunda dereceye giren velilere okul yönetimi tarafından hediye ile ödüllendirildi. Bir saatlik sınav boyunca öğretmen ve idareciler sınava katılan velileri güzel bir şekilde ağırladı.

Her türlü okul faaliyetinde veli memnuniyeti gözettiklerini belirten Okul Müdürü Abuzer Özdemir, “Dereceye giren velilerine altın, 100 TL ve duvar saati hediye olarak vereceğiz. Kitap okuyan ve sınava katılan velilerimize ve bu projenin uygulanmasında emeği olan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...