MHP İl Başkanı Avşar’dan Bahçeli’nin kararına tam destek

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıklamasına MHP İl Başkanı Bülent Avşar tam destek vererek, Liderimizin verdiği kararın sonuna kadar yanındayız dedi.

MHP İl Başkanı Avşar’dan Bahçeli’nin kararına tam destek
Malatya
MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıklamasına MHP İl Başkanı Bülent Avşar tam destek vererek, “Liderimizin verdiği kararın sonuna kadar yanındayız” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İhlas Haber Ajansı Malatya Temsilciliğini ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, yaptığı açıklamada devlet bahçeli’nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan’ı destekleme kararına sonuna kadar destek verdiklerini söyledi. Avşar, “Ülkemiz bir 15 Temmuz darbe girişimi ile karşı karşıya kaldı. Ondan sonra siyaset çok değişti. Ülkenin sıkıntılarını üst üste arttığından dolayı genel başkanımız bu konuda daha önceki her şeyi bir kenara bıraktı, söz konusu vatansa gerisi teferruattır dedi. Liderimizin dediği gibi “önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’. Onun tek terdi Türkiye’dir. Türk sevdalısı, Türkiye sevdalısı bir liderimiz var. Olması gereken de budur. Liderimizin verdiği kararın sonuna kadar yanındayız. Ne emrediyorsa biz onu uygulayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz Cumhurbaşkanlığına aday çıkarmayacağız. Mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğimizi 1bildirdik. Bundan sonraki süreci hep birlikte yaşayıp göreceğiz”dedi.

15 Temmuz darbe girişimi esnasında Ankara’da siyasi parti olarak açık olan tek partinin MHP olduğunu ifade eden Avşar, “Genel başkanımız, darbeye karşı olduklarını ve hükümetin, devletin yanında olduğunu söylemesi ile bütün Ülkücüler meydanlara inip darbeye karşı durdular. Bundan sonra siyaset değişmeye başladı” diye konuştu.

10 Ocak çalışan Gazeteciler Gününü de kutlayan Avşar, ziyarette İHA Malatya Temsilcisi Cahit Özçelik’e Türk Bayrağı ve Kuran’ı Kerim hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...