Keban’da hibe destekleri bilgilendirme toplantısı

Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Keban ilçesinde çiftçilere yönelik sulama ve hayvan hibe desteği bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Keban’da hibe destekleri bilgilendirme toplantısı Güncel

Keban Öğretmenevi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Tunahan Karahan, tarım sektöründe üretimin artırılması için devletin kesenin ağzını açtığını söyledi.

Sadece üreticilerin doğru zamanda, doğru yerde, doğru metotlarla bu destekleme mekanizmalarından istifade yollarını aramasını isteyen Karahan, "Bizlerde sizlerin önünü açmak, sizlerin yardımcı olmak ve biz her konuda yani işin başından sonuna kadar destek veriyoruz. Sizler yeter ki bizimle irtibat kurun, bizim kapımızı çalın, size her konuda yardımcı olacağız. Bu hibelerden sizleri istifade etmeye çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Daha sonra uzmanlar tarafından çiftçilere hibe destekleri konusunda bilgi verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...