'Devlet Koromuz Elazığ'ımızın gururudur'

Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu il dışı konserlerinde; şehrimizi başarı ile tanıtmaya, Harput Musikisi'nin muhteşem Ezgileriyle dinleyenlerin kulaklarında hoş sadâlar bırakmaya devam ediyor.

'Devlet Koromuz Elazığ'ımızın gururudur' Kültür

05 Ocak 2018 tarihinde Mardin Artuklu Üniversitesi Konferans Salonunda: Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Yaman, İl Milli Eğitim Müdürü, İl Kültür ve Turizm Müdürü, KYK İl Müdürü ve İl Protokolünün de bulunduğu yaklaşık 500 kişinin izlediği ve Harput, Diyarbakır, Mardin, Urfa ile Malatya Türkülerinin yer aldığı konser programıyla bir gece yaşattı.

Koro Şefi Kenan Çimtay Konsere ait görüşlerini şöyle ifade etti:

Devlet Koromuz Elazığ'ımızın gururudur; olmaya da devam edecektir. İl dışı konserlerimizi sıklıkla gerçekleştirmekteyiz. Musikimizi en güzel şekilde tanıtmak, kültürümüzün ne kadar derin ve anlamlı olduğunu anlatmak ve icra etmek tek hedefimizdir.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...