Kaldırım'dan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kaldırım'dan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Güncel

Vali Kaldırım, mesajında şu ifadele yer verdi:

Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, kamuoyunu bilgilendirmek adına kişilik haklarına saygılı, doğru ve tarafsız haber verme gibi birçok önemli değeri bünyesinde barındıran çok yönlü bir meslek haline gelmiştir.

Gazetecilik mesleğinin ilkelerini kendilerine düstur edinmiş gazetecilerimiz bu görevlerini ifa ederken gelişen ve çeşitlenen iletişim kaynaklarıyla aynı zamanda her bir vatandaşın gözü, kulağı olmakta, yaşanan gelişmelerin güvenilir ve objektif  olarak kamuoyuna sunulmasında önemli bir görev ve sorumluluğu yerine getirmektedirler.

Bölgemizde ve İlimizdeki gelişmelerin halkımıza duyurulmasında, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasında  önemli katkılar sağlayan gazetecilerimizin üstlendikleri bu görevi hassasiyetle yerine getirdiklerine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın camiasının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...