Rektör Demirdağ, öğrencilerin sorunlarını dinledi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Cihan Çakıcı ile birlikte öğlen arası Üniversite Evinde yemek yiyen öğrencileri ziyaret ederek, hem onlarla yemek yedi hem de sorunlarını dinledi.

Rektör Demirdağ, öğrencilerin sorunlarını dinledi Güncel

Öğlen arası Üniversite Evi’nde yemek yiyen öğrencileri ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Demirdağ, zaman zaman öğrencileri hem fakültelerinde hem de üniversite evinde ziyaret ederek onlarla bir araya geldiğini belirterek, öğrencilerin birçok konuda taleplerinin olduğunu bu talepleri imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturduklarını söyledi.

Öğrenciler ise, kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a teşekkür ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...