Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’a geliyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Ocak’ta ilimize gelerek hemşehrilerimizle buluşacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’a geliyor Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 Ocak Cumartesi günü Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenecek AK Parti İl Kongresine katılacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığlı vatandaşların Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı büyük bir coşkuyla karşılayacağına inandığını belirterek, hazırlıkların tamamlanma aşamasında olduğunu bildirdi. Başkan Mücahit Yanılmaz, Dünya lideri AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak Cumartesi günü Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda halkımızla buluşacağını belirterek "tüm Elazığlı hemşerilerimizi bu büyük ve kutlu buluşmaya davet ediyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...