Yarıyıl tatilinde öğrencilere İngilizce öğrenme fırsatı

Elazığ’da yabancı dil öğreniminde öğrencilerin ilk tercihi olan Harvard Dil Okulları, yarı yıl tatilinde de ilköğretim öğrencilerine yabancı dil öğrenme imkanı sağlamaya devam ediyor.

Yarıyıl tatilinde öğrencilere İngilizce öğrenme fırsatı Eğitim

Harvard Dil Okulları Hazardağlı Şubesi yetkilisinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Yarı yıl tatilinde ilköğretim öğrencilerimize yönelik açacağımız sınıflarda hızlandırılmış birebir İngilizce kursu imkanı vereceğiz. Velilerimiz de böylelikle, bu ara tatilde çocuklarının vakitlerini daha dolu geçirmelerini sağlamış olabilecekler. Bununla birlikte Öğrenciler de en azından bilgilerini tazelemiş olacaklarını belirtti.

Hızlandırılmış birebir İngilizce kursumuzdan yararlanmak isteyenler, 0549 511 02 00 numaradan detaylı bilgi alabilir veya Hazardağlı şubemizi ziyaret edebilirler, diye konuştu. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...