Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı

Elazığ Belediyesi ve BEM-BİR-SEN arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı Güncel

İmza töreninde açıklamalarda bulunan BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay, sözleşmenin çalışanlara hayırlar getirmesini dileyerek, katkılarından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Başkan Mücahit Yanılmaz da Elazığ’a hizmet etmekten gurur duyulması gerektiğini ve çok önemli bir protokolü imzaladıklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Elazığ, kadim ve manevi ağırlığı olan bir şehir. Elâzığ’a hizmet etmek bizlere gurur ve onur verir. Bu şehre hizmet edecek çalışma arkadaşlarımızın huzuru, şehre iyi hizmet sunmak için ana unsurdur. Biz göreve geldiğimizden bu yana personelimizin durumunda birçok iyileştirmeleri yaptık. Sosyal Denge Sözleşmesi bunlardan biridir. Önce personelimiz huzurlu olacak ki kaliteli hizmet versin. Her geçen gün Elazığ’a verilen hizmetin kat sayısı artıyor. Elâzığ modern bir kent, yaşanabilir bir kent haline geliyor ”dedi.

Açıklamaların ardından Elazığ Belediyesi’nde görev yapan 403 memur için Sosyal Denge Sözleşme imzaları, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay tarafından imzalandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...