Erzincan’a yeni uçuş seferleri başlıyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram, 17 Ocak itibariyle her Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri Ankara'ya başlayacak olan 2. uçuş seferleri hakkında bilgi verdi.

Erzincan’a yeni uçuş seferleri başlıyor
Erzincan
AK Parti Erzincan Milletvekili Av. Serkan Bayram, 17 Ocak itibariyle her Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri Ankara’ya başlayacak olan 2. uçuş seferleri hakkında bilgi verdi.

Bayram yaptığı açıklamada; “THY-Anadolujet taleplerimiz noktasında 17 Ocak ayı itibariyle her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri Ankara - Erzincan uçuş seferlerine yenisini ekledi.

Ankara’dan 12:25’te Erzincan’a hareket edecek olan uçak, 14:10’da tekrar Ankara’ya dönüş yapacak. Bu yeni ek sefer hafta içinde sadece Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerini kapsayacak.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan düzenlemede gece yatıya kalan Ankara uçağı sabah dönüş yapıyordu, bu uçuş planımız aynen devam ediyor. Gece geç saatte gelen uçaktan inen ve ilçelerimize gitmekte ulaşımda zorluk çeken hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda THY ve Anadolujet yetkililerinden bu konu hakkında yeni bir düzenleme istemiştik, sağ olsunlar talebimizi olumlu karşıladılar ve Ankara - Erzincan arasına öğlen saatinde 2. uçuş seferini ilave ettiler. ilçelerimize ve çevre komşu illerimize gitmek isteyen hemşerimizde öğlen saatinde uçak seferimizden böylelikle kolaylıkla istifade edebilecekler.

Ankara seferinde yapılan ek sefer uçuşun, hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. başta Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım olmak üzere, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’a, THY ve Anadolujet Genel Müdürlerimize ve emeği geçen herkese hemşerilerim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...