Vali Mantı ve Başkan Barakazi esnaflarla bir araya geldi

Bingöl Valisi Ali Mantı ile Belediye Başkanı Yücel Barakazi, çarşı esnafıyla bir araya geldi.

Vali Mantı ve Başkan Barakazi esnaflarla bir araya geldi
Bingöl
Bingöl Valisi Ali Mantı ile Belediye Başkanı Yücel Barakazi, çarşı esnafıyla bir araya geldi.

Vali Mantı ve Başkan Barakazi, Genç Caddesi üzerinde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti. Cadde boyundaki esnafları gezen Vali Mantı ve Başkan Barakazi, daha sonra bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen buluşmada vatandaşların sorunlarını dinleyen ikili talepleri de not aldı.

Vatandaş odaklı hizmetin kendilerinin öncelikli anlayışı olduğunu aktaran Belediye Başkanı Yücel Barakazi," İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ anlayışıyla vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Valimiz Ali Mantı ile çarşı esnafını ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla hasbıhal etme fırsatı bularak, sorun ve beklentileri not ettik. Esnaf ve vatandaşlarımıza yönelik düzenlediğimiz her ziyaret hem hizmetlerimizi anlatma fırsatı hem de vatandaşlarımızı dinleme fırsatı doğruyor” dedi.

İstişareye dayalı hizmeti esas aldıklarını kaydeden Barakazi,"Gerek kamu yatırımları gerekse de özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün biraz daha büyüyen ilimizi daha iyi noktalara taşımak için STK ve vatandaşlarımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Hayata geçirdiğimiz projeler ile uygulama aşamasında olan projelerimiz hakkında fikir veren vatandaşlarımız, hayata geçirmeyi planladığımız projeler konusunda da bizlere yeni fikirler sunuyor. Yaptığımız her istişare hem projelerimizde iyileştirmeler sağlıyor hem de kentimizin önceliklerini belirlemede bizlere yardımcı oluyor. Bu anlamda önemsediğimiz ziyaretlerimizi devam ettireceğiz”ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...