Elazığlılar 'Hayır Çarşısını' sahiplendi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kısa bir süre önce hizmete açılan Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısında incelemelerde bulundu.

Elazığlılar 'Hayır Çarşısını' sahiplendi Güncel

Elazığ Belediyesi’nin sosyal projeleri kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlanacak, ‘Hayır Çarşısı’nda veren elle alan elin buluşması için yardımlar birikmeye başladı. Vatandaşlar arasında birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularıyla köprüler kuracak olan Hayır Çarşısı’nda, bay-bayan ve çocuk giyimi, beyaz eşya, mobilya ve gıda reyonları yer alıyor.

Elazığ Belediyesi’ne ait Doğukent Düşkünler Yurdu bünyesinde açılan Hayır Çarşısını ziyaret eden Başkan Yanılmaz, Elazığlıların Hayır Çarşısı’na yoğun ilgi gösterdiklerini ifade ederek, “Elimdeki şu malzeme ihtiyaç sahiplerine ulaşsın diyerek, destek sağlayan, yardımda bulunan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hayır Çarşısı’nın yılın 365 günü sürekli hizmette olacağına dikkat çeken Başkan Yanılmaz, “Yardımlarıyla katkı sağlamak isteyenler veya bu yardımlardan yararlanmak isteyenlerin, Elazığ Belediyesi’ne ait 0424-225 19 21 nolu telefonu veya 153 Beyaz Masa hattı ile irtibat sağlamaları gerekiyor. Gelen destek telefonlarının ardında harekete geçecek ekiplerimiz, vatandaşlarımızın adreslerine ulaşarak, bu yardımları toplayacak ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Hayır Çarşımıza destekte bulunan hemşehrilerimize teşekkür ediyor, yardım ve desteklerini bekliyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom