ABD Adana Konsolosu DTSO’yu ziyaret etti

Adana ABD Konsolosu Linda Stuart Specht, yeni Ekonomi Konsolosu Kara Babrowski ve Ekonomik İşler Uzmanı Mutlu Sevindik'ten oluşan heyet, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası'nı (DTSO) ziyaret etti.

ABD Adana Konsolosu DTSO’yu ziyaret etti
Diyarbakır
Adana ABD Konsolosu Linda Stuart Specht, yeni Ekonomi Konsolosu Kara Babrowski ve Ekonomik İşler Uzmanı Mutlu Sevindik’ten oluşan heyet, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nı (DTSO) ziyaret etti.

Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Metin Aslan, Mesut Altın ile Yönetim Kurulu Üyeleri Vedat Özkeskin, Şeyhmus Mete ve Hüsnü Pervane tarafından karşılanan heyetle, kent ve bölge ekonomisi, yatırım fırsatları ve DTSO’nun gerçekleştirmiş olduğu projeler hakkında istişarede bulunuldu. Görüşmede, gelen heyete, son dönem izlenen ekonomi politikaları ve bölgeye yansımaları hakkında detaylı bilgi verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...