Sinema ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinden İHA’ya ziyaret

Diyarbakır Final Okulları Sinema ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinden oluşan bir heyet, İhlas Haber Ajansı (İHA) Diyarbakır Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Sinema ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinden İHA’ya ziyaret
Diyarbakır
Diyarbakır Final Okulları Sinema ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinden oluşan bir heyet, İhlas Haber Ajansı (İHA) Diyarbakır Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İHA’yı ziyaret eden öğrenciler, Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu ile bir süre sohbet etti. Diyarbakır Final Okulları Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Kılıç nezaretinde öğrencilerden Mirza Demir, Kerem Temiz, Muhammed Şehmus İşözü ve Alper Akın Bozdoğan İHA Diyarbakır Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Öğrenciler ziyarette habercilik üzerine sorular sorup yanıt aldı. Ziyaretin ardından İHA Diyarbakır Bölge Müdürlüğünü gezen öğrenciler, haberlerin nasıl yapıldığı konusunda da bilgilendirildi.

Öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ziyaretlerini tamamladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...