Bingöllü kayakçı Türkiye 2’incisi oldu

Erzurum'da yapılan Okul Sporları ile Anadolu Yıldızlar Şampiyonası'nda Bingöllü kayakçı Umut Berzan Bulşu Türkiye 2'ncisi oldu.

Bingöllü kayakçı Türkiye 2’incisi  oldu
Bingöl
Erzurum’da yapılan Okul Sporları ile Anadolu Yıldızlar Şampiyonası’nda Bingöllü kayakçı Umut Berzan Bulşu Türkiye 2’ncisi oldu.

Bu yıl Bingöl’de Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kayak Federasyonunca 6-7 Ocak tarihleri arasında tarihlerinde Erzurum’da yapılan Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’na 29 ilden yaklaşık 645 sporcu katıldı. Alp Disiplini kategorisinde, Bingöl’den TOBB Cevdet Yılmaz Ortaokulu adına yarışan genç kayakçı Umut Berzan Bulşu Türkiye 2’incisi oldu.

Erzurum’da yapılan Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 2’inci olan Bulşu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda, Fransa’da yapılacak Dünya kupasına katılma şansı yakaladı.

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ise, Hesarek Kayak Merkezi’nde yeterli yağış olmadığından dolayı Erzurum’a verilen şampiyonanın kendileri üzdüğünü ancak gelen başarıdan memnun olduklarını aktardı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...