Elazığspor’da beklenen adam geliyor!

Elazığspor ile prensipte anlaşan ve ardından İtalya'da ailesiyle yarım bıraktığı tatiline devam eden teknik direktör Sollied'in Cumartesi veya Pazar günü İstanbul'a gelerek sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Elazığspor’da beklenen adam geliyor! Spor

Elazığspor kurmaylarının uzun uğraşlar neticesinde el sıkıştıkları Norveçli Teknik Direktör Trond Sollied’in Cumartesi veya Pazar günü İstanbul’da olacağı öğrenildi. 

Kariyerinde önemli başarılar bulunan Sollied’i geçtiğimiz hafta İstanbul’a, ardından da şehri gezmesi için Elazığ’a getiren transfer komitesi, Elazığ dönüşü İstanbul’da başarılı teknik direktör ile tekrar masaya oturarak detayları konuşmuştu. 

Sözleşme süresi konusunda yaşanan kısa süreli bir fikir ayrılığının ardından sağlanan mutabakat sonucunda kesin olarak anlaşıldığı açıklanan Trond Sollied, bu gelişme üzerine İstanbul’dan ayrılmıştı. 

Şu an itibariyle İtalya’da ailesi ile birlikte yarım bıraktığı tatiline devam ettiği öğrenilen Sollied’in Cumartesi günü öğlen ya da Pazar günü sabah uçağı ile İtalya’dan İstanbul’a geleceği ve düzenlenecek olan törenle resmi sözleşmeye imza atacağı belirtildi.. 

Şu ana kadar yapılan 6 transfer kamuoyunu pek de tatmin etmese de Elazığspor’un asıl bombaları; Sollied’in resmi imzayı atmasının ardından patlatacağı bilgiler arasında.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom