Öğrencilere itfaiye mesleği tanıtıldı

Adıyaman'ın Kahta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince Hürriyet İlkokulunda öğrencilere itfaiye mesleğinin tanıtımı yapıldı.

Öğrencilere itfaiye mesleği tanıtıldı
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince Hürriyet İlkokulunda öğrencilere itfaiye mesleğinin tanıtımı yapıldı.

Kahta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Hürriyet İlkokuluna giderek burada bulunan öğrencilere itfaiyenin görev ve sorumluluklarını anlattı.

Öğrencilere hem teorik hem de uygulamalı olarak itfaiye mesleğini tanıttıklarını belirten İtfaiye Müdürü Haci Yusuf Saray, “İtfaiyeciliğin nasıl bir meslek olduğu hakkında öğrencilerimizi bilgilendirdik ve senaryo gereği ateş yakarak öğrencilerimize alevlere nasıl müdahale edilmesi konusunda da uygulamalı eğitim verdik. Bizleri okula davet eden Hürriyet İlkokulu yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...