MÜSİAD, TKDK ve İŞGEM yetkililerini ağırladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleri, Dost Meclisi Toplantısı kapsamında Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Elazığ İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) yetkilileri ile bir araya geldi.

MÜSİAD, TKDK ve İŞGEM yetkililerini ağırladı Güncel

MÜSİAD'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, dernek binasından gerçekleşen toplantıda konuşan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, kente yatırımların canlanması ve girişimciliğin desteklenmesi anlamında İŞGEM projeleri ve TKDK'nın IPARD II programlarının büyük önem taşıdığını belirtti.

MÜSİAD olarak kentin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sunacak her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını vurgulayan Uzun, "Kentimizde yatırım düşüncesinde olan arkadaşlarımızın mutlak suretle TKDK IPARD II Programının 3. çağrı ilanını incelemelerini ve Elazığ İŞGEM 2. kampüs alanını görmelerini ve sunulan önemli fırsatlardan istifade etmelerini istiyoruz." ifadelerini kaydetti.

Toplantıda, TKDK İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz ile Elazığ İŞGEM Projeleri kilit uzmanı Barbaros Tunç, yürütülen projelerle ilgili sunum yaptı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...