Kuaförler seçime gidiyor

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu 14 Ocak Pazar günü Elazığ Öğretmenevinde yapılacak.

Kuaförler seçime gidiyor Güncel

Olağan genel kurul öncesi, yönetim kurulu ile açıklamalarda bulunan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, meslektaşlarını oy kullanmaya davet ederek hizmetlerine devam etmek için yeniden aday olduğunu söyledi.

 “ESNAFLARIMIZA HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ”

4 yıl görev süresince meslektaşlarına birçok etkinlik yaptıklarını ifade eden Başkan Türkoğlu: “ Bizleri bu göreve getiren meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz ve hizmetlerimize devam etmek için yeniden seçime gidiyoruz. Üyelerimiz, bizleri bu göreve layık görürse bizler esnaflarımıza hizmet etmekten gurur duyacağız. Odamızın genel kurulu 14 Ocak Pazar Günü Elazığ Öğretmenevinde yapılacak. Seçimlerimiz sabah saat 09.00’da başlayıp 17.00’de sona erecektir. Ben aday olan başkan adaylarına başarılar diliyorum. Meslektaşlarımı bu pazar günü yapılacak oda seçimlerinde oy kullanmaya davet ediyor, kendilerinden destek bekliyoruz. Yapılacak oda seçimlerimiz, tüm esnaflarımıza, ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...