'Elazığ 7'den 70'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin, Elazığlıları çok heyecanlı gördüğünü ve 7'den 70'e her vatandaşın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişini sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

'Elazığ 7'den 70'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor' Siyaset

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin, Vali Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar ve beraberindekiler ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

Bakanlık olarak Elazığ’ı yakından takip ettiklerini ve şehre yapılacak çalışmalar ile alakalı Elazığlı milletvekilleri, bürokrat ve yöneticilerle sürekli istişare halinde olduklarını belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin, bugün de yepyeni bir hizmet binasını vatandaşların hizmetine kazandırmak için Elazığ’da olduklarını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 13 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek AK Parti il kongresi için yapılan çalışmaları takip ettiklerini dile getiren Yeğin, Elazığlıları çok heyecanlı gördüğünü ve 7’den 70’e her vatandaşın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişini sabırsızlıkla beklediğini ifade etti.

Yeni yapılacak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Hizmet Binası’nın Elazığlılar açısından çok değerli olduğunu aktaran Başkan Yanılmaz ise , “Elazığ Belediyesi olarak birçok örnek projeyi hayata geçirdik. Elazığ’ın kalkınması için gerekli bütün çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Elazığ Belediyesi olarak gerekli bütün çalışmaları yaptık ve bin 972 taşeron personelimiz geçiş sürecini düzenli bir şekilde gerçekleştirdi. Kadroya geçen işçiler çok mutlu oldu. Aynı sevinç ve heyecanla 13 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılayacağız” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...