Rektör Çomaklı, TÜBİTAK Teşvik Ödülü Alan Doç. Dr. Önder Metin’i Tebrik Etti

TÜBİTAK tarafından her yıl verilen Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödüllerinde bu yıl ödüle layık görülen, Atatürk Üniversitesinin başarılı akademisyenlerinden Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Önder Metin, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı makamında ziyaret etti.

Rektör Çomaklı, TÜBİTAK Teşvik Ödülü Alan Doç. Dr. Önder Metin’i Tebrik Etti
Erzurum
TÜBİTAK tarafından her yıl verilen Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödüllerinde bu yıl ödüle layık görülen, Atatürk Üniversitesinin başarılı akademisyenlerinden Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Önder Metin, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Anorganik Kimya ve Nanokataliz alanlarında yapmış olduğu uluslararası nitelikli çalışmalarından dolayı aldığı TÜBİTAK Teşvik Ödülünü Rektör Çomaklı ile paylaşan Doç. Dr. Önder Metin, böylesine kadim bir üniversitenin neferi olmaktan gurur duyduğunu belirterek, Atatürk Üniversitesini uluslararası platformda üst seviyelere çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Alınan ödüllerin bilim adamlarını motive ettiğini söyleyen Önder Metin, bugün kendilerini misafir eden ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı’ya teşekkür etti.

Ödüle layık görülen Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Önder Metin’i kutlayan Rektör Çomaklı: “Bilimin en başta gelen amacının insan yaşamını kolaylaştırmak, dünyayı insanca yaşanabilir duruma getirmek olduğunu belirterek, Atatürk Üniversitesinin de bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Atatürk Üniversitesinin hayata geçirdiği projeler ve yapmış olduğu çalışmalarıyla hem ulusal hem de uluslararası alanda adından söz ettirdiğini dile getiren Çomaklı: “Bu başarıların en somut örneğini bu ödülü alarak bizleri gururlandıran Doç. Dr. Önder Metin’de görüyoruz. Bu ödül ile birlikte öğrencilerimize de rol model olan Doç. Dr. Önder Metin’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...