Gürgöze’den Elazığlılara teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleşen 6. Olağan İl Kongresi’ne yoğun katılımlarından dolayı tüm Elazığlılara teşekkür etti.

Gürgöze’den Elazığlılara teşekkür Siyaset

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elazığ'a her gelişinde hemşehrilerimizin çok büyük sevgi gösterisinde bulunarak bağrına bastığını ifade ederek, Ak Parti 6. Olağan İl Kongresi dolayısıyla şehrimize teşrif eden Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımıza hemşehrilerimizin gösterdiği yoğun ilgi ve sevgi seli Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’na sığmayıp, Cumhurbaşkanımıza olan sevgi salon dışını da miting alanına dönüştürmüştür” dedi.

ELAZIĞ DÜNYA LİDERİNİ AĞIRLADI

İl Başkanı Gürgöze, Elazığ’ın Dünya liderini layıkıyla ağırladığını ifade ederek, yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Cumhurbaşkanımız kongre salonuna girmeden önce, salon dışını miting alanına dönüştüren on binlerce hemşehrimize hitap ettikten sonra salona gelebilmiştir. Doğu ve Güney Doğu Anadolu'nun en büyük kapalı spor salonu da hemşerilerimiz tarafından bugüne kadar görülmemiş bir yoğunlukta doldurularak Elazığlıların Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve muhabbeti en görkemli bir şekilde gösterilmiştir.

Cumhurbaşkanımız şehrimizden çok büyük bir memnuniyetle ayrılarak, hemşerilerimizin gösterdiği yoğun ilgiden ve coşkudan duyduğu memnuniyeti ifade etmiştir. 6. Olağan İl kongremize teşrif ederek bizleri onurlandıran saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımıza, Bakanlarımıza,Bakan Yardımcımıza,Siyasi Erdem ve Etik Kurulu başkanımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı’na partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan İl başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve Cumhurbaşkanımızın programını her aşamada hemşerilerimize aktaran tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.

Yine Sayın Cumhurbaşkanımızın ziyareti çerçevesinde güvenlik planlaması başta olmak üzere gerekli her türlü düzenlemeyi yapan Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a ve program kapsamında görev yapan emniyet mensuplarımıza, Üniversite Spor Salonunun kapılarını bizlere açan Rektörümüze, Organizasyonda görev alan tüm kardeşlerime şükranlarımızı sunuyorum. Elazığ'ın yaşadığı bu tarihi organizasyonun her aşamasında katkıları bulunan ilçe ve belde teşkilatlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, kadın ve gençlik kollarımız, köy ve mahalle temsilcilerimiz ile tüm delegelerimize teşekkür ediyorum.

Elbette ki en büyük teşekkürü aziz hemşehrilerimiz hak etmiştir. Şehrimizin her bir köşesinden akın ederek Cumhurbaşkanımıza yoğun ilgi gösteren, yüreklerindeki sevgi ile kongre salonunun içini ve dışını dolduran tüm hemşerilerimize en kalbi şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...