Serdar: Esnafımızın her türlü önerisine açığız

Ak parti Elazığ milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Ömer Serdar ve milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ilimizdeki esnaf ve sanatkârlar odaları birliklerinin temsilcileriyle bir araya geldiler.

Serdar: Esnafımızın her türlü önerisine açığız Siyaset

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’nda gerçekleştirilen toplantıya aynı zamanda TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ak Parti il başkanı Ramazan Gürgöze, Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği Elazığ Şube başkanı Cemil Erdem ile çeşitli esnaf ve sanatkârlar odaları birliklerinin Elazığ’daki temsilcileri de katıldı.

Oda temsilcilerine hitap eden Ak parti Elazığ milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Ömer Serdar şunları söyledi:
“Bizler Elazığ milletvekilleri olarak şehrimizi daha iyi yerlere götürmek için kenetlendik. Bu birlik ve beraberlik tablosunu sık sık göreceksiniz. Ben şehrimizdeki birçok esnaf ve sanatkâr odasının avukatlığını yaptım. Diğer vekil arkadaşlarım da zaten geçmişte ticaretle uğraşmış isimler. Bu nedenle milletvekilleri olarak bizler,  şehrimizdeki ticari faaliyetlerin gelişmesi noktasında her türlü öneriyi dinlemek isteriz” dedi.

Serdar konuşmasına şöyle devam etti:
“7 Haziran seçimlerinde bütün ülkede olduğu gibi ilimizde de ticaret noktasında bir belirsizlik hâkimdi. 1 Kasım seçimlerinin ardından bu belirsizlik ortadan kalktı ve ülkemizin ekonomisi yavaş yavaş canlanmaya başladı. Ben ve diğer vekil arkadaşlarım, esnafımızın her türlü önerisine açığız. Esnaflarımızdan gelen eleştirileri bile dinlemek isteriz. Çünkü Elazığ’daki bütün ticari faaliyetlerin gelişmesi hem şehrimizin ekonomisine katkı sağlayacak hem de ülke ekonomisi için artı değer katacaktır” diye konuştu.

Proje üretmenin önemine vurgu yapan Ak parti Elazığ milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Ömer Serdar şunları söyledi:
“Esnaf olarak proje üretelim, gençler olarak proje üretelim, şehir olarak proje üretelim ki şehrimiz kalkınsın, ekonomik ve ticari yönden daha ileri seviyelere ulaşsın ve refah seviyemiz artsın” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...