Malatya’da 2 bin 780 taşeron işçi kadrolu oldu

Malatya Büyükeşhir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, hükümetin taşeron kararının ardından Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 2 bin 160, MASKİ bünyesinde 620 olmak üzere toplam 2 bin 780 taşeron işçiyi kadroya aldıklarını söyledi.

Malatya’da 2 bin 780 taşeron işçi kadrolu oldu Malatya

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilçam Caddesinde devam eden yol ve peyzaj düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yol ve peyzaj düzenleme çalışmaları inceleme gezisi sırasında taşeron kapsamından kadroya geçişleri yapılan personellerle de sohbet eden Başkan Çakır, taşeron olarak çalışanların kadroya alınmalarının çok doğru bir karar olduğunu belirterek, “Bu karar ile birlikte Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde 2 bin 160, MASKİ bünyesinde de 620 olmak üzere 2 bin 800 civarında personelimiz kadroya alınmış oldu. İnşallah bu hayırlı bir adım oldu. Hükümetimizin kadroya alınmanız için vermiş olduğu bu karar sizler için, iş garantiniz için, geleceğiniz için gerçekten doğru bir fırsat. Bugün biz varız, yarın bir başkası, o gelir bu gelir ama sizin işiniz garanti altına alınmış oldu. Zaten hükümetimiz de her güçlendiği dönemde sizlerin gelirleriniz yönünde de iyi gelişmeler olacaktır. Allah hayırlı uğurlu etsin” diye konuştu.

Kadroya geçişleri yapılan çalışanlar da Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a kadroya geçiş sürecinde kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...