Curling’de büyük başarı

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 03-10 Ocak 2018 tarihleri arasında Finlandiya'nın Lohja kentinde düzenlenen Dünya Gençler B Grubu Curling Şampiyonasında Dünya ikincisi olan Kadın Millilerimizi kabul etti.

Curling’de büyük başarı
Erzurum
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 03-10 Ocak 2018 tarihleri arasında Finlandiya’nın Lohja kentinde düzenlenen Dünya Gençler B Grubu Curling Şampiyonasında Dünya ikincisi olan Kadın Millilerimizi kabul etti.

Ziyarette Curling Federasyon Başkanı Kenan Şebin, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Akın, Erdal Karahan, Curling İl Temsilcisi Resul Çelebi ve sporcular; Berivan Polat, Mihriban Polat, Dilşat Yıldız, Canan Temuren ve Zeynep Özdemir hazır bulundu.

Finlandiya’nın Lohja kentinde düzenlenen Dünya Şampiyonasında 22 kadın ve 23 erkek olmak üzere 45 takım mücadele etti. B Gurubu’ndan Estonya, Finlandiya, Letonya, Polonya, İspanya ve Slovenya ile mücadele eden Genç Kadın Milli Takımı, daha sonra Macaristan’ı 7-5 ve Letonya’yı 9-2 yenerek yarı finale yükseldi. Bu turda Norveç’i 3-2 mağlup eden milliler, finalde Çin’e 4-2 kaybetti ve organizasyonu ikinci sırada tamamladı.

Şampiyon sporculara kabulde birçok konuda tavsilerde bulunan Vali Azizoğlu, “Sizin gibi değerli sporcularımız Erzurum’u uluslararası arenada en güzel şekilde temsil ederek büyük bir başarıya imza atmıştır. Sporla bağınızı koparmayacağınız gibi hepiniz derslerinize iyi çalışıp, üniversitelerde güzel bölümlere yerleşmelisiniz” dedi.

Ziyaretin ardından Curling Federasyon Başkanı Kenan Şebin, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular Vali Azizoğlu’na Curling Milli Takım Forması hediye ettiler.

Vali Azizoğlu’da ziyaret sonunda sporculara çeşitli hediyeler taktim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...