Yedigün Yaz Konserleri Başlıyor

Yeni neslin en gözde starı Murat Boz'un tam 12 şehri gezeceği "Yedigün Yaz Konserleri" turnesi, 12 Ağustos Pazartesi günü Bursa'da başlıyor.

Yedigün Yaz Konserleri Başlıyor Güncel
Yedigün ile ilk turnesine çıkacak olan Murat Boz, Bursa'nın ardından 04 Eylül tarihine kadar İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Elazığ, Kayseri, Konya, Ankara, Eskişehir, Samsun ve İstanbul'daki hayranlarıyla da buluşacak. Murat Boz'un muhteşem performansının yanı sıra Yedigün'ün de eğlenceli ve sürprizlerle dolu dünyasını sunacağı Yedigün Yaz Konserleri'ne katılmak için 3 adet Yedigün kapağı ya da 2 adet yeşil Yedigün açma halkası karşılığında biletleri anlaşmalı noktalardan almak yeterli olacak. Tüm detaylı bilgi için: yedigunyazkonserleri.com
 
Murat Boz ile Yedigün Yaz Konserleri'nin ilk durağı Bursa Kent Meydanı AVM olacak. 12 Ağustos Pazartesi günü gerçekleşecek konserin ardından İzmir'deki hayranları için yola koyulacak olan Murat Boz, 04 Eylül'e kadar tam 12 ili gezecek. 
 
Murat Boz'un 12 ildeki hayranlarıyla buluşacağı turnede Yedigün de eğlenceli ve sürprizlerle dolu dünyasını hissettirecek ve birbirinden güzel aktivitelere imza atacak. Şehirlerdeki eğlence konserlerin düzenleneceği günden önce çeşitli aktiviteler ile başlayacak, ardından Murat Boz'un harika performansı ile doruğa çıkacak. 
 
Murat Boz'un hayranlarının konserlere katılmaları için yapmaları gereken tek şey ise 3 adet Yedigün kapağı ya da 2 adet yeşil Yedigün açma halkası karşılığında biletlerini Bursa, Eskişehir, Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Samsun, Elazığ ve Adana'daki Carrefour'lardan; Konya'da Adese, Kayseri'de Beğendik, Gaziantep'te de Oli'lerden almaları olacak. 
 
İşte Murat Boz ile Yedigün Yaz Konserleri programı:
 
12 Ağustos – Bursa - Kent Meydanı AVM 
14 Ağustos – İzmir – İzmir Arena
16 Ağustos – Antalya – Akdeniz Üniversitesi Rally Alanı
18 Ağustos – Adana – Carrefour AVM Açık Otopark Alanı
20 Ağustos – Gaziantep – Demokrasi Meydanı
22 Ağustos – Elazığ – Fırat Üniversitesi Şenlik Alanı
24 Ağustos – Kayseri – Kurşunlu Otoparkı
26 Ağustos – Konya - Kulesite AVM Otopark Alanı
28 Ağustos – Ankara - Cepa AVM 
31 Ağustos – Eskişehir –Neoplus Outlet Açık Otopark Alanı
02 Eylül – Samsun – Batı Park
04 Eylül – İstanbul – Küçük Çiftlik Park
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom