Kayapınar’da okul idarecileri ve öğretmenlere ödül

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, 4-5 yaş çocukların ana sınıflarına kazandırılması çalışması kapsamında yoğun çaba gösteren okul idarecileri ve öğretmenleri başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Kayapınar’da okul idarecileri ve öğretmenlere ödül
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, 4-5 yaş çocukların ana sınıflarına kazandırılması çalışması kapsamında yoğun çaba gösteren okul idarecileri ve öğretmenleri başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, ilçede yürütülen “4-5 yaş öğrencilerin ana sınıflarına kazandırılması” çalışmaları kapsamında, okul idareciler ve öğretmenlere, zaman mefhumu gözetmeksizin göstermiş oldukları özverili ve fedakarca gayretleri nedeniyle başarı belgelerini takdim etti. Balcı, Kayapınar ilçesinde eğitimde ve özellikle okul öncesi eğitimde kısa süre içerisinde takdire değer çalışmaların yapıldığını belirterek, okul öncesi eğitimde 22 yeni şube açılması ile okullaşma oranının yüzde yüze yakın yükseldiğini ifade etti. Balcı, öğretmenlere imkan ve destek verildiğinde neler yapabileceğini gösterdiklerini dile getirdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...