FKA Elazığ’da toplanacak

Fırat Kalkınma Ajansı’nın (FKA) 2015 ikinci olağan kalkınma kurulu toplantısı Elazığ’da yapılacak. 

FKA Elazığ’da toplanacak Güncel

Bir otelde düzenlenecek toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, kalkınma kurulu içerisinde 2010 yılı içerisinde oluşturulmuş sosyal yapı, altyapı, çevre, tarım, turizm ve sanayi komisyonlarının ayrı ayrı masalarda eş zamanlı şekilde çalıştaylar yapacağını kaydetti. Öztop, “Komisyon çalıştaylarında ajansın ilgili alandaki destek ve faaliyetleri derinlemesine analiz edilecek, çalıştaylar TÜBİTAK TÜSSİDE’nin moderatörlüğünde, ortak akıl platformu kavramı çerçevesinde yürütülecek, Ajans uygulamalarına yönelik tavsiye kararlar alınacaktır” dedi.
 
FKA Kalkınma Kurulu Başkanı ve Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek ise Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinden tüm kurul üyelerini toplantıya davet ettiklerini belirterek, şunları kaydetti: 
“Ajansımızın gerek mali destekler, gerekse diğer hizmet ve faaliyetlerini etraflıca masaya yatırmak ve öneriler geliştirmek üzere 2 gün süreli bir toplantı kurguladık. Bu toplantıda ortaya çıkacak görüş ve öneriler destek ve hizmetlerimize ışık tutacaktır.” 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler