Başkan Dülgeroğlu öğrencilerle bir araya geldi

Diyarbakır'ın Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu, rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Dülgeroğlu öğrencilerle bir araya geldi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu, rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu, Pasur Rehabilitasyon Merkezinde eğitim ve fizyoterapi gören öğrencilerle tek tek ilgilenerek kendileriyle sohbet etti. Rehabilitasyon merkezinde bulunan çeşitli dallarda ki bütün sınıfları gezerek, fizyoterapist ve öğretmenlerden bilgi alan Dülgeroğlu, öğrencilerden gelen isteklerin ivedi bir şekilde yerine getirilmesi için personellerine talimat verdi. Dülgeroğlu “Bu öğrencilerimizin eğitimi zorlu olsa da bunun sağlayacağı manevi haz paha biçilemez. Bu zorlu eğitim sürecini sırtlanan siz değerli öğretmenleri tebrik ediyorum” dedi.

Dülgeroğlu, öğrencilere hediyeler de verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...