Kulp Belediyesinden futbol takımına atkı ve bere hediyesi

Diyarbakır'ın Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nejmi Atalay, Pasur Belediyespor armasını ve renklerini taşıyan atkı ve bereleri takım futbolcuları, teknik heyet ve yöneticilerine hediye etti.

Kulp Belediyesinden futbol takımına atkı ve bere hediyesi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nejmi Atalay, Pasur Belediyespor armasını ve renklerini taşıyan atkı ve bereleri takım futbolcuları, teknik heyet ve yöneticilerine hediye etti.

Pasur Belediyespor Sosyal Tesislerine gelerek Pasur Belediyespor futbolculularına, teknik heyetine ve yöneticilerine tek tek hediyelerini takdim eden Atalay, “Takım olarak göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Şuana kadar Kurum olarak bütün imkanlarımızı sizin için nasıl sarf etmişsek bundan sonrada her konuda sizlerin yanında olacağız. Başarılarınızın devamını diliyor önümüzde ki sezonda bir üst lige çıkma konusunda sizlere olan güvenimin tam olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...