Vali Kaldırım’dan Eğitim ve Araştırma Hastanesine ziyaret

Habersiz bir şekilde Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, buradaki işlemleri ve çalışmaları denetleyerek, hastaları ziyaret etti.

Vali Kaldırım’dan Eğitim ve Araştırma Hastanesine ziyaret Güncel

Hastane Acil Servisini ve diğer üniteleri gezen Vali Çetin Oktay Kaldırım çalışmalar ve uygulamaları yerinde inceledi.

Denetim esnasında hastaları da ziyaret edip herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını ve aldıkları hizmetten memnuniyet durumlarını soran Vali Kaldırım, yöneticilere de; insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile hareket ederek, hastanelerin şifa kapısı olduğunu, devletimizin şefkat elinin en iyi bu mekânlarda hissedildiğini vurguladı.

Hastaneye gelen insanlarımıza son derece şefkatli ve hassas davranarak yardımcı olunması gerektiğini belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım; ayrıca son yıllarda hastanelerin gerek altyapı ve gerekse hizmet kalitelerinin üst düzeye çıkarıldığı ve dünyaya örneklik teşkil edecek seviyeye ulaştırıldığını ve yöneticilere hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesi talimatını verdi.

Bu tür ziyaret ve denetimleri bütün kurumlara sık sık yapacağını da belirten Vali Kaldırım daha sonra hastanede yatan hastalarla ve yakınlarıyla tek tek ilgilendi. Bütün hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak Yüce Allah’tan acil şifalar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Güner cihan @hastane ve iletişim

19 Ocak 2018 22:28

Sayın Valimin demeçindeki inceliği sağlık personelinin belkide sadece yüzde 3 u yada 5 ı uyguluyor çok iddialıyım bilimsel bir hasya ve hasta yakını anketi yapilsa kesinlikle 100 kişiden ya 3 kişi ya 5 kişi memnundur ve maaslef yillar dır oluşmuş negatif bir hasta iletişimi kültüru var ben Sayın Valim hergün her hasta neye rasgele gitmeli belki o zaman vicdanen hastalara yapmadikları insanı muameleyi korkudan da olsa yaparlar Valim e selam olsun saygılarımla.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom