Vali Kaldırım’dan Eğitim ve Araştırma Hastanesine ziyaret

Habersiz bir şekilde Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, buradaki işlemleri ve çalışmaları denetleyerek, hastaları ziyaret etti.

Vali Kaldırım’dan Eğitim ve Araştırma Hastanesine ziyaret Güncel

Hastane Acil Servisini ve diğer üniteleri gezen Vali Çetin Oktay Kaldırım çalışmalar ve uygulamaları yerinde inceledi.

Denetim esnasında hastaları da ziyaret edip herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını ve aldıkları hizmetten memnuniyet durumlarını soran Vali Kaldırım, yöneticilere de; insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile hareket ederek, hastanelerin şifa kapısı olduğunu, devletimizin şefkat elinin en iyi bu mekânlarda hissedildiğini vurguladı.

Hastaneye gelen insanlarımıza son derece şefkatli ve hassas davranarak yardımcı olunması gerektiğini belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım; ayrıca son yıllarda hastanelerin gerek altyapı ve gerekse hizmet kalitelerinin üst düzeye çıkarıldığı ve dünyaya örneklik teşkil edecek seviyeye ulaştırıldığını ve yöneticilere hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesi talimatını verdi.

Bu tür ziyaret ve denetimleri bütün kurumlara sık sık yapacağını da belirten Vali Kaldırım daha sonra hastanede yatan hastalarla ve yakınlarıyla tek tek ilgilendi. Bütün hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak Yüce Allah’tan acil şifalar diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...