Minik yürekler Hz. Mevlana’yı ve Mehmet Akif Ersoy’u andı

Elazığ Belediyesi ve Özel bir Anaokulu işbirliği ile 'Hz. Mevlana’yı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı' düzenlendi.

Minik yürekler Hz. Mevlana’yı ve Mehmet Akif Ersoy’u andı Güncel

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Belediye Birim Müdürleri, özel bir anaokulun öğretmenleri, öğrencileri ve aileleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Anaokulu Müdiresi Asiye Arıkan: “Ağaç yaşken eğilir. Siz anne ve babalar ve biz Eğitimciler olarak bu bilinçte yıllardır çocuklarımıza Allah, peygamber, millet, vatan sevgisi ve bayrak sevgisi aşılamayı kendimize ilke edindik. Yıllardır bu ilke ile yolumuza, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biliyoruz ki eğitim insanlığın var olduğu günden bugüne kadar bilim adamlarının ve düşünürlerin üzerinde durdukları önemli bir konudur. İnsanoğlu doğumundan itibaren kesintisiz bir eğitim ve öğretim içerisindedir. Eğitimin gayesi, insanda var olan yetenekleri ortaya çıkarmak ve bu yetenekleri en iyi şekilde geliştirmek ve toplumu oluşturan bireylerin çağın bilgi ve becerileri ile donatmaktır. Eğitim bir bütündür” dedi.

Konuşmaların ardından Anaokulu öğrencileri tarafından çeşitli gösteriler sergilendi. Minikler sergiledikleri gösteriler karşısında büyük beğeni topladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...