Çermik SYDV’den öğrencilere kışlık bot yardımı

Diyarbakır'ın Çermik İlçesi Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımında bulundu.

Çermik SYDV’den öğrencilere kışlık bot yardımı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Çermik İlçesi Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımında bulundu.

Çermik Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımında bulunduklarını belirtti. Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş yaptığı açıklamada, ilçede yardıma muhtaç olduğu tespit edilen bin öğrenciye, SYDV tarafından kışlık bot yardımında bulunulduğunu belirtti. Yardımlara devam edeceklerini ifade eden Olçaş, "2017-2018 eğitim-öğretim yılı kış sezonu nedeniyle merkez ve köy okullarında eğitim gören öğrencilere kışlık bot dağıttık. Yardım yaptığımız çocuklarımızın çok mutlu oldukları gözlerinden okunabiliyordu. Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Yardımlara, imkanlarımız ölçüsünde devam edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...