Hikayelerle Anadolu İrfanı konferansı

Bugüne kadar birçok sosyal ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan Elazığ Belediyesi, kültürel etkinlikler dizisine bir yenisini daha ekliyor.

Hikayelerle Anadolu İrfanı konferansı Güncel

TRT ekranlarında düzenlediği programlarla kamuoyunun yakından tanıdığı gönül adamı Bekir Develi, 23 Ocak Salı günü akşam 19’da Belediye Kültür Merkezi’nde Elazığlılarla bir araya gelecek. Develi, “Hikayelerle Anadolu İrfanı” adlı konferansta kültürümüz, örf ve adetlerimizdeki değişimler, alimlerimiz, evliyalarımız ve onların ibretlik hayatlarına dair konulara değinecek.

Her ay bir kültürel etkinliğin düzenleneceğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, TRT ekranlarından tanıdığımız Bekir Develi’nin katılımıyla gerçekleşecek “Hikayelerle Anadolu İrfanı” konferansına tüm halkımızın davetli olduğunu belirtti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...