Antalya’dan madalya ile döndüler

Antalya'da gerçekleştirilen Hasan Taştan Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonasından Malatyalı iki sporcu madalya ile döndü.

Antalya’dan madalya ile döndüler
Malatya
Antalya’da gerçekleştirilen Hasan Taştan Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonasından Malatyalı iki sporcu madalya ile döndü.

10-14 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Hasan Taştan Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonasında Malatya Menekşe Spor Kulübü sporcuları madalya ile döndüler. Malatyalı sporcu İsmail Hakkı Şen, 51 kilogramda 200 sporcunun yarıştığı siklette Türkiye 5’incisi olurken bayanlarda ise Meryem çakır, 63 kilogramda 160 sporcunun yarıştığı siklette Türkiye 2’incisi oldu. Türkiye Tekvando Milli Takım Antrenörü ve Kulübün antrenörü İsmail Menekşe, Antalya’dan madalyalar ile döndükleri için gururlu olduklarını ifade ederek, sporcularını kutladı. Menekşe, ayrıca 3-4 Şubat tarihinde Almanya’nın Stuttgart kentinde yapılacak olan Başkanlık Kupasında da yıldızlar kategorisinde Didar Menekşe’nin yarışacağını belirterek, sporcularının derece elde etmesi halinde Yıldızlar Avrupa Şampiyonasına katılacaklarını söyledi.

Gençler Dünya Şampiyonası için önemli mesafe kat ettiklerini belirten Menekşe, 11-14 Şubat 2018 tarihinde ise İstanbul’da yapılacak olan Uluslararası Turkish open turnuvası milli takımına da 3 sporcu vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...