AK Parti İl Başkanlığına atanan Budak, Diyarbakır’a geldi

AK Parti İl Başkanlığına atanan Süleyman Serdar Budak, Diyarbakır'a geldi. Havaalanında davul zurna ve çiçeklerle karşılanan Budak, il başkanlığında yaptığı konuşmada En kısa zamanda Diyarbakır'a yakışır bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız dedi.

AK Parti İl Başkanlığına atanan Budak, Diyarbakır’a geldi
Diyarbakır
AK Parti İl Başkanlığına atanan Süleyman Serdar Budak, Diyarbakır’a geldi. Havaalanında davul zurna ve çiçeklerle karşılanan Budak, il başkanlığında yaptığı konuşmada “En kısa zamanda Diyarbakır’a yakışır bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan Süleyman Serdar Budak, bugün Ankara’dan Diyarbakır’a geldi. Havaalanından yoğun bir kalabalık tarafından davul zurna ve çiçeklerle karşılanan Budak’a, sevgi gösterileri arasından araç konvoyuyla AK Parti İl Başkanlığı binasına geçti. İl binasında kendisini karşılayan partililerle tek tek tokalaşan Budak, ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu.“Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız”

Günün birlik olmak günü olduğunu ve yeni başlangıçlara hep beraber yürüyeceklerini ifade eden Budak, “Hep beraber birliktelik içerisinde kadim şehir Diyarbakır’a yakışır bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız. Bu süreçte sizlerin sayesinde bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Bu kutlu görevi bize tebliğ eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yürekten teşekkür ediyorum. Havaalanından il başkanlığına kadar karşılamaya gelen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Budak, il başkanlığında tebrikleri kabul etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...