En anlamlı tweet Elazığ Valisinden!

Günlerdir sadece Türkiye gündemini değil dünya gündemini de meşgul eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Bir Gece Ansızın Girebiliriz' diye nitelendirdiği Afrin operasyonu fiilen bugün başlarken sosyal medyada da buna yönelik mesajlar ve açıklamalar da peş peşe geldi.

En anlamlı tweet Elazığ Valisinden! Güncel

Bu mesajlardan belki de en anlamlısını ise Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım attı.

Afrinoperasyonu ve zeytindalı paylaşımları Twitter da ilk sıralarda yer alırken, sosyal medya hesabından son derece anlamlı bir açıklama yapan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım adeta gönülleri fethetti.

Vali Kaldırım’ın bu mesajı kısa zaman içinde bir çok kişi tarafından beğenildi ve paylaşılması dikkatlerden kaçmadı.

Vali Kaldırım, Zeytin Dalı Operasyonu öncesi temennilerini iletirken, açıklamasının son kısmında yer alan “Bütün camilerimizde okuyacağımız Fetih Suresiyle bütün dualarımız onlarla” kısmı ise açıklamaya ayrı bir anlam kattı.

İşte Vali Kaldırım’ın paylaştığı o mesaj:

“Tarihi şanlı zaferlerle dolu ecdadımızın kahraman evlatları Zeytin Dalı Harekatıyla teröristlere haddini bildireceklerdir. Rabbim kahraman vatan evlatlarımıza muzafferiyet nasip eylesin.

Bütün camilerimizde okuyacağımız Fetih Suresiyle bütün dualarımız onlarla.”

 #AfrinOperasyonu

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...