TÜMSİAD Erzurum Şube Başkanı Cafer Burucu:

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Erzurum Şube Başkanı Cafer Burucu, Afrin Operasyonuyla ilgili değerlendirmede bulunarak, Zeytin Dalı Harektı, emperyalist ülkelerin başarmak üzere oldukları 100 yıllık projelerini çökerten bir operasyondur dedi.

TÜMSİAD Erzurum Şube Başkanı Cafer Burucu:
Erzurum
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Erzurum Şube Başkanı Cafer Burucu, Afrin Operasyonuyla ilgili değerlendirmede bulunarak, “Zeytin Dalı Harekâtı, emperyalist ülkelerin başarmak üzere oldukları 100 yıllık projelerini çökerten bir operasyondur” dedi.

Burucu, tarih boyunca mazlumların yanında olan Türk Milletinin can güvenliği, şerefi ve istiklali söz konusu olduğunda tüm tehdit unsurlarını bertaraf ettiğini kaydederek, şöyle konuştu:

“Bugünde sınır güvenliğimizi tehdit eden PKK, KCK, PYD-YPG ve DAEŞ’e mensup teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını, bunların baskı ve zulmünden kurtarmak ve güney sınırlarımızda oluşturulmak istenen Müslümanlarla savaşacak Komünist Kürt devletiyle İsrail’in arzı mevcuduna hizmet gayesi güden terör devleti fikrini yok etmek amacıyla, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Zeytin Dalı Harekatı fiilen hayata geçirilmiştir. Bölgemizde ve özellikle Suriye’de yaşanan otorite boşluğundan yararlanmak isteyen bu terör örgütleri, emperyalist güçlerin maşalığını yapmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetlerinin geçen yıl Fırat Kalkanı Harekatı ile İdlip ve Cerblus’ta terör örgütlerine ağır darbeler vurduğunu ve bölge mazlumlarına yardım elini uzattığını tüm dünya bilmektedir. Zeytin Dalı Harekatı, Türk Milletinin varlığını ve menfaatlerini, kişi menfaatlerinin üstünde tutan, insan sevgisi ve haysiyetine hürmeti esas kabul eden, gelecek nesilleri korumak için, bölgeye barış ve huzur tesis edecek olan emperyalist ülkelerin başarmak üzere oldukları 100 yıllık projelerini çökerten bir operasyondur. TÜMSİAD olarak, her zaman olduğu gibi devletimizin ve kahraman ordumuzun yanında olduğumuzu kamu oyuna duyurur, Mehmetçiklerimize dualarla dolu başarılar dileriz.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...