Elazığ 4 Mevsim Ayrı Bir Güzel

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin genelinde yazlık bitki dikim çalışmalarına devam ediyor

Elazığ 4 Mevsim Ayrı Bir Güzel Güncel

 

Bu kapsamda parklar, kavşaklar, orta refujler ve dinlenme alanlarına 700 bin adet yazlık çiçek dikimi yapılırken, konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu: “Yaptığımız çalışmalarla Elazığ 4 mevsim ayrı bir güzellik taşıyor” dedi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin genelinde yer alan park alanları, refüjler ve kavşak noktalarda Çinya, Kadife, Petunya, Kazanya, İpek ve Mine yazlık çiçeklerin dikim çalışmalarını sürdürdü.
 Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı bir diğer ekip ise şehrimizin ana arterlerine ekilen güllerin çapası ile ot temizliği çalışmalarına devam etti.
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, “Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yılın 4 mevsimi daha güzel bir şehir için çaba gösterdiklerini” kaydederek, hemşehrilerimiz her zaman her şeyin en iyisine layıktır” dedi. Başkan Selmanoğlu yazlık bitkilerden 700 bin adet şehrin muhtelif yerlerine dikildiğini de belirterek farklı türden bitki dikim çalışmaların süreceğini sözlerine ekledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom