Anadolu Selçuklu Ocakları Malatya Şubesi açıldı

Anadolu Selçuklu Ocakları Malatya Şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Anadolu Selçuklu Ocakları Malatya Şubesi açıldı
Malatya
Anadolu Selçuklu Ocakları Malatya Şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Kur-an tilavetiyle başlayan törende bir konuşma yapan Anadolu Selçuklu Ocakları Malatya İl Başkanı Salih Karaaslan, ülkenin zor süreçten geçtiği bu günlerde Anadolu Selçuklu Ocakları olarak devletin ve milletin yanında olduklarını söyledi.

Anadolu Selçuklu Ocaklarının 4 bölge ve 11 ilde hizmet veren milliyetçi, muhafazakar ve İslamiyetçi kimliğe sahip bir teşkilat olduğunu ifade eden Karaaslan, toplumun bir ve diri tutulması için gayret gösterdiklerini aktardı.

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen ise, Zeytin Dalı Harekatına değinerek, “Suriye bizim ata toprağımızdır. 785 bin metrekareye bizi hapsetmeye çalışanlar hüsrana uğrayacaklardır. Allah ordumuza yardım etsin. Biz Anadolu Selçuklu Ocakları olarak ordumuzun emrindeyiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından kurdele kesimine geçilirken açılışa katılan davetliler daha sonra şube binasını gezdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...