Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi başhekimliğine Özkul getirildi

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesinde başhekimlik görevine Uz. Dr. Sedat Özkul getirildi.

Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi başhekimliğine Özkul getirildi
Diyarbakır
Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesinde başhekimlik görevine Uz. Dr. Sedat Özkul getirildi.

Geçtiğimiz aylarda Batman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine atanan ve kısa bir süre bu görevi yürüten Uz. Dr. Sedat Özkul’a yeni görev verildi. Uz. Dr. Özkul, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine getirildi. Makam sevdalısı olmadıklarını belirten Özkul, “Makam sevdalısı olmayacağız, hiç de olmadık halkın sevdalısı olacağız inşallah. Bugün itibariyle yeni görevim olan Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekim olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza en iyi hizmet için tüm personellerimizle elimden gelen tüm imkanları seferber edeceğim Allah’ın izniyle insanlara hizmet insanlığa hizmettir. Bütün dost ve arkadaşların dualarını bekliyorum. Yüce Mevlam beni ve bana inanarak bu görevi bana layık gören Değerli büyüklerimizi mahcup etmesin. Bütün enerjimle tüm halkımıza hayırlı Hizmetler yapmak için son ana kadar canla başla çalışacağım. Tüm halkımıza kapım sonsuz açık olacaktır elimden geleni yapacağım bu kutsal makamı Allah’ın izniyle layıkıyla yapacağım” dedi.

Diyarbakır için elinden gelen her şeyi sonuna kadar yapacağını da sözlerine ekleyen Özkul, “Halkımıza daha iyi hizmet vermek için gerekli olması Halk günü yapacağım halkın sorunlarını çözeceğim kimin sağlık ile ne sorunu varsa kapım sonuna kadar açık olacak ve personel ve teknik bakımdan en iyi hizmet bakımından en iyi seviye getireceğim eksik branşların tamamlanacağını yani hangi bölüm doktoru eksikse tamamlayacağım” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...