Eski Spor Bakanı Kılıç, Elazığ'a geliyor

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Türkiye Gençlik Komisyonu ve Öğrenci Meclisi tarafından düzenlenecek olan "Genç Türkiye, Genç Siyaset" programına konuşmacı olarak katılacak.  

Eski Spor Bakanı Kılıç, Elazığ'a geliyor Siyaset

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Türkiye Gençlik Komisyonu ve Öğrenci Meclisi tarafından düzenlenecek olan "Genç Türkiye, Genç Siyaset" programına konuşmacı olarak katılacak. Gençlik Komisyonu ve Öğrenci Meclisi olarak çalışmalarına ve projelere devam ettiklerini ifade eden Burak Turan, yaptığı açıklamada, vizyon ve amaçlarından belirtti. Turan, "Vatana ve millete hayırlı hizmet etmek üzere gayret gösterdiğimiz bu yolda, bizden sonraki nesillere birikimlerimizi aktarmak gayretimiz kadar ehemmiyet taşıyor. İnsanlar kendilerinin başaramayacağı şeyleri gençlerimizin de başaramayacağını söylüyorlar. Nazar ve fikir çok önemli kavramlar. İnsan bir şeyi istiyorsa peşini bırakmamalı, gecesini gündüzüne, dününü bugününe, bugününü yarınına katıp çalışmalı. Biz bu tür projelere imza atarak genç arkadaşlarımızın kendilerine vizyon oluşturmalarına katkı sağlamayı ve hedefleri doğrultusunda itikatla koşmalarına vesile olmayı gaye benimsiyoruz. 23, 24 ve 25 Aralık'ta Sn. Suat Kılıç'la beraber olacağız. Bakanımız 23 Aralık'ta Elazığ'a gelecek. Kendisine Elazığ'a has lezzetleri tattıracak, Keban ve Harput'u gezdireceğiz. Vesilemizle Elazığ'a getirilen Hz. Muhammed (SAV)'in üzerinde uyuduğu hasırını o gün Bahçekapı Köyü Camii'sinde sergileyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Turan, açıklamasında şunları kaydetti: "Bakanımız havalimanına iniş yaptıktan sonra kutsal emaneti de ziyaret edecek. 24 Aralık'ta ise saat 10:00'da Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'ndeki programa katılacak. Programda bakanımızın yanı sıra Elazığ Milletvekili Sayın Metin Bulut konuşma yapacak ve il protokolünden isimler katılım gösterecek. Programın ardından Elazığ merkezde bir dizi açılış gerçekleştirdikten sonra Malatya'daki programı gerçekleştirmek üzere Malatya'ya geçeceğiz. 2015 faaliyetlerimizin kapanışını yapacağımız bu programa tüm genç arkadaşlarımızı ve kendini genç hisseden Elazığlıları bekliyoruz." 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom