CHP’den EMO’ya ziyaret

CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Erzurum temsilciliğini ziyaret etti.

CHP’den EMO’ya ziyaret
Erzurum
CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Erzurum temsilciliğini ziyaret etti.

Aralık ayının son haftasında yapılan olağan genel kurulla yeniden göreve seçilen CHP İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu, beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunduğu EMO Erzurum Temsilcisi Namiye Sınırkaya ile görüştüler.

İl Başkanı Kızıloğlu, başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaları anlatırken, bundan sonraki parti programı hakkında bilgi verdi. Özellikle 2019 yılında yapılacak olan yerel ve genel seçimler için izleyecekleri yol haritasına değinen Kızıloğlu, yeni yönetimle yeni ufuklara yelken açtıklarını söyledi.

Bu arada EMO Erzurum Temsilcisi Namiye Sınırkaya ise siyasi parti ya da STK’ların adı her ne olursa olsun önemli olan Erzurum’un gelişimi ve kalkınmasına katkıda bulunmak olduğunu vurguladı.

Sınırkaya, Erzurum’un ekonomik, sosyal ve siyasal kalkınması için özellikle siyasi partilerin politik söylem ve hareketlerden uzak aynı duyarlılıkla hareket etmeleri gerektiğinin altını çizdi. Sınırkaya, kalkınmış bir Erzurum için siyasilerin, iş adamlarının ve idarecilerin el birliği etmesi gerektiğine dikkat çekerken, Kızıloğlu ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...