Diyarbakır’da camilerde Fetih Suresi okunup, dualar edildi

Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı'nın zaferle sonuçlanması için Diyarbakır'daki camilerde yatsı namazı sonrası Fetih Suresi okunup, dualar edildi.

Diyarbakır’da camilerde Fetih Suresi okunup, dualar edildi
Diyarbakır
Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Diyarbakır’daki camilerde yatsı namazı sonrası Fetih Suresi okunup, dualar edildi.

Diyarbakır’ın tarihi Sur ilçesinde bulunan Hz. Süleyman Camii’nde yatsı namazı sonrası Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okunup, dualar edildi. Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Fatih Çakmaktaş’ın imamlığında cemaat önce yatsı namazını kıldı. Namazın eda edilmesinin ardından Çakmaktaş, Fetih Suresi’ni okudu. Daha sonra kürsüye çıkan Sur İlçe Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu, ellerini semaya açıp dualar etti. Fakirullahoğlu, “Allah’ım şu anda operasyonda bulunan Mehmetçiğimize ve tüm güvenlik güçlerimize güç ve kuvvet ihsan eyle. Operasyonların başarılı geçmesini nasip eyle” şeklinde dua etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...