Elazığ'da Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu

Elazığ'da, camilerde Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı"nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okundu.

Elazığ'da Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Suresi okundu Güncel

Başta İzzet Paşa Camisi olmak üzere camilere gelen vatandaşlar, Fetih Suresi'nin okunmasının ardından Afrin'deki operasyonların başarılı geçmesi için dua etti.

Cami cemaatinden Mehmet Demir, Türkiye'nin sınır güvenliği için başlatılan Afrin'e yönelik operasyonu desteklediklerini belirtti.

İhtiyaç duyulması halinde yediden yetmişe ülke savunması için her daim savaşa hazır olduklarını ifade eden Demir, "Askerlerimiz dönünceye kadar her sabah dualarımıza devam edeceğiz. Bütün Müslümanların duası cephede savaşan askerlerimiz için olsun." şeklinde konuştu.

Suat Korukçu ise Zeytin Dalı Harekatı'nın hudut güvenliği ve bölgedeki terörist grupların etkisiz hale getirilip, istikrarın sağlanması açısından büyük önem taşıdığını söyledi.

Korukçu, "Afrin'deki Mehmetçik zaferle dönünceye kadar dua edeceğiz ve her sabah Fetih Suresi'ni okuyacağız." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...