Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasından sağlık protokolü

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası, esnaf ve yakınları için sağlık protokolü imzaladı.

Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasından sağlık protokolü Güncel

Berberler ve Kuaförler Odası ve Madical Park Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu ve Madical Park Hastanesi yetkilileri arasında imzalanan sağlık protokoliyle oda üyeleri ve birinci derece yakınları 2018 yılı boyunca sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek.

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, sağlık protokolünün hayırlı olmasını dileyerek protokol için hastane yetkililerine teşekkür etti.

Başkan Türkoğlu, “Sağlık protokolü ile odamıza kayıtlı esnaflarımız ve esnaflarımızın birinci derece yakınları faydalanacak. Protokolle belirlediğimiz bölümlere esnaflarımız sadece devlet katkı payını ödeyerek tedavi olacaklar. Biz oda olarak esnaflarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bizler değerli esnaflarımıza ve yakınlarına ne kadar hizmet etsek azdır. Esnaflarımızın daha kaliteli hizmet alması için çalışmalarımız artarak devam edecek. Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası olarak biz aileyiz. Aile olarak ayrım gayrımız yoktur. Ben Madical Park Hastanemizle yaptığımız sağlık protokolünün tekraren hayırlı olmasını dileyerek esnaflarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...