Minik Eslem hayalini gerçekleştirdi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a mektup yazarak sınıfında ağırlayan Atatürk İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Eslem Nazlı Çalışkan, bu kez Başkanlık koltuğuna oturma hayalini gerçekleştirdi.

Minik Eslem hayalini gerçekleştirdi Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, mesaisinin bir bölümünü çocuklara ayırarak, Atatürk İlköğretim Okulu ve Şair Hayri İlkokulu Ana sınıfı öğrencileriyle, öğretmenlerini ağırladı.

Aralık ayının başında yazdığı mektupla Başkan Yanılmaz’ı okulunda ağırlayan küçük Eslem, ‘Bir günlüğüne ya da bir saatliğine sizin başkanlık koltuğunuzda oturmak istiyorum" demişti.

Küçük Eslem, bugünkü ziyaretinde hayalini gerçekleştirdi ve Başkanlık koltuğuna oturarak, arkadaşlarının isteklerini dinledi, kısa sürede talepleri yerine getirme sözü verdi.

Çocukların ziyaretiyle oldukça keyifli vakit geçiren Başkan Yanılmaz, hepsiyle yakından ilgilenerek, isteklerini dinledi. Kendisini okullarında ağırlamak isteyen miniklerin davetini de kabul eden Başkan Yanılmaz’a çocuklar, Elazığ Belediyesi tarafından okullarına sağlanan hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi ve çiçek verdiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom